„Moonsfera” to wspaniała kuchnia w wyjątkowym miejscu! Restauracja położona jest na dachu Centrum Olimpijskiego.


Z tarasu można podziwiać niepowtarzalną panoramę Kępy Potockiej i zielonego Żoliborza oraz dziki brzeg Wisły. Oryginalna aranżacja wnętrza restauracji oraz dwa duże tarasy tworzą wyjątkowy klimat dla każdego spotkania – zarówno w większym, jak i w bardzo kameralnym gronie. „Moonsfera” serwuje kuchnię z całego świata. Dzięki połączeniu wyjątkowości i oryginalności kompozycji oraz walorów smakowych wszystkich serwowanych potraw, każda z nich stanie się niepowtarzalnym przeżyciem kulinarnym.


Jarosław Uściński – szef kuchni i właściciel restauracji, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni.

„Wciąż uczę się smaków. Jem wszystko, co napotkam na swojej drodze i zapamiętuję. To moja pasja. Tak buduję swój słownik smaku. Prowadzenie restauracji to dla mnie radość bycia w kuchni i tworzenia potraw, które zachwycą Gości nieprzewidywalnymi, fascynującymi, nowatorskimi kompilacjami smaków i aromatów – które stworzą harmonię dzięki spotkaniu wyobraźni szefa kuchni z wiedzą i wrażliwością sommeliera.”

Właścicielem restauracji jest Jarosław Uściński – wielbiciel i mistrz BBQ, członek drużyny BBQ Kings Polska, z którą zdobył wicemistrzostwo świata, menedżer Reprezentacji Polski Kucharzy Profesjonalnych – którego autorskie dania zaskakują elegancją, oryginalnością i wyrafinowanym smakiem. Pomaga mu dobrany zespół, który dba by każdy Gość czuł się tu wyjątkowo.


Restauracja czynna jest codziennie od godz. 12:00 do ostatniego Gościa. Serdecznie zapraszamy!Sprawdź szczegóły na www.moonsfera.pl