Rekrutacja do pracy w PKOl

Rekrutacja stażowa do Działu Marketingu i Komunikacji PKOl

Jako Polski Komitet Olimpijski przygotowujemy reprezentację Polski do udziału w wydarzeniach sportowych o randze olimpijskiej. W 2024 szykują nam się dwie imprezy tego typu, czyli: Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 oraz Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie Gangwon 2024. W związku z tym szukamy młodych pasjonatów sportu, chętnych na staż w Dziale Marketingu i Komunikacji. 

Kogo szukamy: 

Osób, które chcą zrealizować praktyki studenckie albo staż w świecie sportu olimpijskiego. Jeśli przechodzą Cię ciarki, gdy oglądasz występy polskich sportowców w trakcie igrzysk, chciałbyś poznać bliżej olimpijczyków i uczyć się od specjalistów PR oraz marketingu, to zachęcamy do aplikowania. 

Jeśli interesujesz się nowymi mediami jak np. TikTok, a Instagram czy YouTube nie mają przed Tobą tajemnic, to będzie to Twoim dodatkowym atutem. Podobnie jak znajomość języka francuskiego 😉 Przy czym nie jest to must have, wymagamy przede wszystkim dobrej znajomości języka angielskiego.  

Co oferujemy: 

  • Płatny staż – za wykonywaną pracę podczas praktyk otrzymasz wynagrodzenie 
  • Praktykę – w trakcie współpracy otrzymasz zadania różnego typu z zakresu komunikacji i marketingu, abyś mógł/ogła jak najwięcej się nauczyć i ocenić, czy to jest właśnie Twój kierunek zawodowy na przyszłość   
  • Trzymiesięczną współpracę – to minimalny czas trwania stażu ze względu na potrzebny czas na naukę. Co ważne, staż może po tym czasie przerodzić się w stałe zatrudnienie 
  • Elastyczny harmonogram – dostosujemy zakres praktyk do Twojego planu na studiach czy innego grafiku 
  • Możliwość pracy w Centrum Olimpijskim – nigdy nie byłeś/aś? Świetnie, podczas stażu poznasz to miejsce od podszewki, ponieważ praktyki zrealizujesz stacjonarnie, aby być jak najbliższej świata sportu olimpijskiego (staż zdalny do uzgodnienia w wybrane dni) 

Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected] (tytuł e-maila: Rekrutacja stażowa do Działu Marketingu i Komunikacji PKOl) i o zamieszczenie w treści klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Polski Komitet Olimpijski, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.