Olympic Sky

Centrum Olimpijskie PKOl zyskało nowy smak

W Centrum Olimpijskim powstała nowa restauracja – Olympic Sky. To nowoczesna, zdrowa polska kuchnia w nieszablonowym wydaniu współtworzona przez wybitnych kucharzy i… największe gwiazdy polskiego sportu!

Olympic Sky to miejsce szczególne, bo łączy historię, sport i jedzenie. To przyjazna, szczera i bezpretensjonalna przestrzeń. Każdy gość restauracji będzie mógł spróbować prawdziwej polskiej kuchni – współczesnej, ale opartej na tradycji, zdrowej, ale różnorodnej.

Unikatowa architektura Centrum i prestiżowe położenie na najwyższej kondygnacji głównego budynku Centrum Olimpijskiego sprawi, że wizyta u nas będzie niezapomnianym doświadczeniem. Eliptyczna forma budynku głównego to nawiązanie do kształtu stadionu, a szklany szyb windy zwieńczony czterema lampami symbolizuje olimpijski znicz. Centrum zanurzone jest w zieleni Kępy Potockiej i położone w pobliżu Wisły. Bliskie sąsiedztwo Wisłostrady sprawia, że z łatwością do nas dotrzesz i równie łatwo dostaniesz się od nas do każdej części miasta.

Olympic Sky będą tworzyli nie tylko utalentowani kucharze, ale również najbardziej utytułowani polscy sportowcy. Bez nich nie byłoby tego miejsca, a dzięki nim zyska prawdziwie unikatowy smak. Co kwartał polscy Mistrzowie Olimpijscy pod okiem Szefa Kuchni przygotują inne danie, które trafi do menu restauracji.

Olympic Sky to nie tylko doskonałe miejsce na rodzinny obiad albo kolację z przyjaciółmi, to również idealny wybór na spotkania biznesowe, okolicznościowe oraz wyśmienity catering. 

Olympic Sky, Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa
tel.: 795 509 671
e-mail: [email protected]