Szkolna Akademia Olimpijska

Szkolna Akademia Olimpijska to bezpłatne zajęcia dla zorganizowanych grup szkolnych, dotyczące zagadnień z zakresu sportu i olimpizmu. Zajęcia odbywają się w przestrzeniach Centrum Olimpijskiego im. Jana Pawła II w Warszawie. Czas trwania 1 zajęć wynosi od 1,5 do 2 godzin. Maksymalna liczba osób: 50 (dopuszczamy możliwość łączenia grup).

UWAGA! W związku z pandemią COVID-19 zajęcia w Szkolnej Akademii Olimpijskiej zostały zawieszone do 25 czerwca 2021. Zachęcamy do korzystania z naszych bezpłatnych materiałów edukacyjnych
i publikacji oraz śledzenia informacji na stronie www.olimpijski.pl

Rezerwacja zajęć – w celu wstępnej rezerwacji zajęć prosimy o wybranie dostępnego terminu w Kalendarzu. W formularzu zgłoszeniowym prosimy o podanie danych kontaktowych, preferowanego tematu zajęć oraz informacji na temat grupy.

Osoby zgłaszające grupy prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami oraz przesłanie podpisanych skanów na adres mmyszkowska@pkol.pl bądź dostarczenie oryginałów w dniu zajęć.

2) Dla opiekunów uczestników zajęć

Informacja o zdjęciach podczas zajęć

Uprzejmie informujemy, że w trakcie zajęć edukacyjnych i warsztatów organizowanych w ramach działalności edukacyjnej Polskiego Komitetu Olimpijskiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 („PKOl”) mogą być robione zdjęcia dokumentujące przebieg zajęć lub zdjęcia grupowe, na których widoczni będą uczestnicy zajęć. Zdjęcia, o których mowa powyżej będą miały przede wszystkim charakter informacyjny i dokumentalny.

Mając na względzie Państwa prawo do decydowania o wykorzystaniu wizerunku Państwa dzieci, prosimy o wyrażenie zgody na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku dziecka na zasadach wskazanych w oświadczeniu, którego wzór znajduje się w zamieszczonym powyżej linku.

Chcemy podkreślić, że działalność edukacyjna PKOl nie ma charakteru komercyjnego, a jej głównym celem jest promocja wartości olimpijskich, aktywnego trybu życia w społeczeństwie, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.