Szkolna Akademia Olimpijska

Szkolna Akademia Olimpijska to bezpłatne zajęcia dla zorganizowanych grup szkolnych, dotyczące zagadnień z zakresu sportu i olimpizmu. Zajęcia odbywają się w przestrzeniach Centrum Olimpijskiego im. Jana Pawła II w Warszawie. Czas trwania 1 zajęć wynosi od 1,5 do 2 godzin. Maksymalna liczba osób: ok. 25 (jedna klasa).

UWAGA! Szkolna Akademia Olimpijska wznawia działania od 20 września br. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki, w godzinach: (1) 10-11.30, (2) 12-13.30. Zapraszamy do składania rezerwacji na wybrane zajęcia w kalendarzu online (kliknij zakładkę Kalendarz w menu po lewej).

Rezerwacja zajęć – w celu wstępnej rezerwacji zajęć prosimy o wybranie dostępnego terminu w Kalendarzu. W formularzu zgłoszeniowym prosimy o podanie danych kontaktowych, preferowanego tematu zajęć oraz informacji na temat grupy.

Osoby zgłaszające grupy prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami oraz przesłanie podpisanych skanów na adres kozonek@pkol.pl bądź dostarczenie oryginałów w dniu zajęć.

2) Dla opiekunów uczestników zajęć

Informacja o zdjęciach podczas zajęć

Uprzejmie informujemy, że w trakcie zajęć edukacyjnych i warsztatów organizowanych w ramach działalności edukacyjnej Polskiego Komitetu Olimpijskiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 („PKOl”) mogą być robione zdjęcia dokumentujące przebieg zajęć lub zdjęcia grupowe, na których widoczni będą uczestnicy zajęć. Zdjęcia, o których mowa powyżej będą miały przede wszystkim charakter informacyjny i dokumentalny.

Mając na względzie Państwa prawo do decydowania o wykorzystaniu wizerunku Państwa dzieci, prosimy o wyrażenie zgody na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku dziecka na zasadach wskazanych w oświadczeniu, którego wzór znajduje się w zamieszczonym powyżej linku.

Chcemy podkreślić, że działalność edukacyjna PKOl nie ma charakteru komercyjnego, a jej głównym celem jest promocja wartości olimpijskich, aktywnego trybu życia w społeczeństwie, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.