Akredytacje

AKREDYTACJE DZIENNIKARSKIE NA
GALĘ OLIMPIJSKĄ TOKIO 2020


Polski Komitet Olimpijski informuje, że 11 października 2021 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, odbędzie się Gala Olimpijska oraz wydarzenia towarzyszące z udziałem medalistów Igrzysk XXXII Olimpiady Tokio 2020.

Program:

Godzina 17:00 – odsłonięcie przez medalistów olimpijskich Tokio 2020 plakiet medalowych w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Centrum Olimpijskie, 2. piętro – wstęp dla akredytowanych dziennikarzy.

Od godziny 17:30 – możliwość indywidualnych rozmów z medalistami i ich trenerami – foyer Centrum Olimpijskiego, strefa dla mediów – wstęp dla akredytowanych dziennikarzy.

Godzina 18:00 – Gala Olimpijska – sala konferencyjna Centrum Olimpijskiego – transmisja live przeprowadzona przez TVP – wstęp wyłącznie dla zespołu realizacyjnego TVP oraz fotoreporterów agencyjnych.

***

Po zakończeniu transmisji Telewizja Polska wyraża zgodę na wykorzystanie relacji TVP przez inne media z podaniem źródła: TVP Sport.

Zgłoszenia akredytacyjne zawierające następujące dane: imię, nazwisko, nazwa redakcji, rodzaj wykonywanego zajęcia, PESEL, imię ojca, numer telefonu, adres e-mail oraz numer legitymacji prasowej przyjmowane są pod adresem: akredytacje@pkol.pl do dnia 7.10.2021 roku. do godz. 12:00.

Jednocześnie informujemy, że z powodu restrykcji sanitarnych liczba miejsc dla dziennikarzy jest ograniczona. Biuro Komunikacji PKOl poinformuje przedstawicieli mediów o przyjęciu lub odmowie  akredytacji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: biurokomunikacji@pkol.pl lub pod numerem telefonu – 668 108 178.

AKREDYTACJE DZIENNIKARSKIE NA
XXIV ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022

 1. Polska Agencja Prasowa – 1 miejsce
 2. Gazeta Wyborcza – 1 miejsce
 3. Rzeczpospolita – 1 miejsce
 4. Super Express – 1 miejsce
 5. Ringier Axel Springer Polska – 2 miejsca
 6. Sport.pl – 2 miejsca
 7. Kronika 24.pl – 1 miejsce
 8. Polska Press Grupa – 1 miejsce
 9. Magazyn Olimpijski – 1 miejsce
 10. Olimpijski.pl – 1 miejsce
 11. Wirtualna Polska – 1 miejsce


 1. Polska Agencja Prasowa – 1 miejsce
 2. Gazeta Wyborcza – 1 miejsce
 3. Rzeczpospolita – 1 miejsce
 4. Super Express – 1 miejsce
 5. Ringier Axel Springer Polska – 1 miejsce
 6. Magazyn Olimpijski – 1 miejsce
 7. Polska Press Grupa – 1 miejsce


Informujemy, że redakcje stacji radiowych i telewizyjnych ubiegające się o akredytacje typu ENR (bez praw nadawczych z igrzysk) mogą zgłosić to bezpośrednio w Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim w okresie od 6 października do 9 listopada 2020 roku wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej www.olympic.org/accred2022.

Polski Komitet Olimpijski nie prowadzi procesu akredytacji dziennikarskich dla mediów bez praw nadawczych.