Reprezentacja Polski

Wioślarstwo

  • Michał Stawowski
  • Daniel Trojanowski
  • Mikołaj Burda
  • Bogdan Zalewski
  • Robert Sycz
  • Smoliński Rafał Paweł
  • Rozalski Artur Benedykt
  • Dariusz Nowak
  • Dariusz Nowakowski
  • Mokronowska Ilona Ewa
  • Tomasz Kucharski
  • Sławomir Kruszkowski
  • Sebastian Kosiorek
  • Adam Korol
  • Marek Kolbowicz
  • Magdalena Kemnitz
  • Rafał Hejmej
  • Wojciech Gutorski
  • Jarosław Godek
  • Mariusz Daniszewski
  • Bronikowski Adam Paweł
  • Piotr Buchalski

Taekwondo

  • Aleksandra Joanna Uścińska

Siatkówka

  • Robert Szczerbaniuk
  • Andrzej Stelmach
  • Paweł Zagumny
  • Radosław Rybak
  • Dawid Murek
  • Łukasz Kadziewicz
  • Krzysztof Ignaczak
  • Gruszka Piotr łukasz
  • Arkadiusz Gołaś
  • Piotr Gabrych
  • Michał Bąkiewicz

Łucznictwo

  • Małgorzata Sobieraj-Ćwienczek
  • Jacek Proć
  • Justyna Mospinek
  • Iwona Marcinkiewicz (Dzięcioł)

Lekkoatletyka

  • Rafał Wieruszewski
  • Zbigniew Tulin
  • Grzegorz Sposób
  • Aurelia Trywiańska-Kollasch
  • Grażyna Ewa Syrek
  • Wioletta Potępa
  • Marcin Krzysztof Urbaś
  • Małgorzata Sobańska-Mańkowska
  • Magdalena Szczepańska-Gajewska
  • Monika Drybulska-Stefanowicz
  • Robert Wolski
  • Szymon Ziółkowski
  • Jan Zakrzewski
  • Lilianna Zagacka
  • Joanna Wiśniewska
  • Grzegorz Sudoł
  • Kamila Skolimowska
  • Tomasz Ścigaczewski
  • Piotr Rysiukiewicz
  • Przemysław Rogowski
  • Anna Rogowska
  • Pyrek Monika Zofia
  • Radecka Zuzanna Anna
  • Małgorzata Pskit
  • Grażyna Prokopek
  • Radosław Popławski
  • Marek Plawgo
  • Anna Pacholak
  • Anna Olichwierczuk (Jesień)
  • Michalski Marcin Krzysztof
  • Marcin Marciniszyn
  • Barbara Madejczyk
  • Magdziarczyk Roman Janusz
  • Sylwia Korzeniowska
  • Robert Korzeniowski
  • Adam Kolasa
  • Piotr Klimczak
  • Piotr Kędzia
  • Marcin Jędrusiński
  • Anna Jakubczak
  • Waldemar Glinka
  • Artur Gąsiewski
  • Grzegorz Gajdus
  • Wioletta Frankiewicz-janowska
  • Monika Drybulska
  • Danilczyk – Zabawska Krystyna
  • Jakub Czaja
  • Łukasz Chyła
  • Chojecka-Oknińska Lidia
  • Michał Bielczyk
  • Michał Bartoszak

Kolarstwo szosowe

  • Sylwester Szmyd
  • Małgorzata Wysocka
  • Radosław Romanik
  • Bogumiła Matusiak
  • Dawid Krupa
  • Sławomir Kohut
  • Tomasz Brożyna

Kajakarstwo górskie

  • Krzysztof Piotr Supowicz
  • Marcin Pochwała
  • Agnieszka Stanuch
  • Paweł Sarna
  • Grzegorz Polaczyk
  • Kuźniecow Krzysztof Piotr

Gimnastyka artystyczna

  • Aleksandra Sylwia Wójcik
  • Aleksandra Zawistowska
  • Anna Mrozińska
  • Małgorzata Ławrynowicz
  • Martyna Dąbkowska
  • Justyna Banasiak

Kajakarstwo

  • Karolina Emilia Sadalska-Głażewska
  • Adam Wysocki
  • Beata Sokołowska-Kulesza
  • Joanna Skowroń
  • Aneta Konieczna (Pastuszka)
  • Tomasz Mendelski
  • Aneta Michalak-Białkowska
  • Daniel Jędraszko
  • Rafał Głażewski
  • Małgorzata Czajczyńska
  • Dariusz Białkowski
  • Paweł Baumann (1983-2016)
  • Paweł Baraszkiewicz

Szermierka

  • Rafał Jerzy Sznajder
  • Aleksandra Shelton (Socha)
  • Sylwia Gruchała

Zapasy

  • Włodzimierz Zawadzki
  • Ryszard Wolny
  • Radosław Truszkowski
  • Marek Sitnik
  • Marek Mikulski
  • Dariusz Jabłoński
  • Marek Garmulewicz
  • Krystian Brzozowski
  • Bartłomiej Bartnicki

Podnoszenie ciężarów

  • Agata Wróbel
  • Krzysztof Szramiak
  • Paweł Najdek
  • Grzegorz Kleszcz
  • Aleksandra Klejnowska-Krzywańska
  • Robert Dołęga
  • Tadeusz Drzazga

Judo

  • Krzysztof Wiłkomirski
  • Przemysław Matyjaszek
  • Robert Krawczyk
  • Grzegorz Eitel
  • Adriana Dadci-Smoliniec

Kolarstwo górskie

  • Anna Szafraniec
  • Magdalena Sadłecka

Żeglarstwo

  • Tomasz Stańczyk
  • Przemysław Miarczyński
  • Mateusz Kusznierewicz
  • Krzysztof Kierkowski
  • Tomasz Jakubiak
  • Maciej Grabowski
  • Marcin Czajkowski
  • Monika Bronicka

Pływanie

  • Przemysław Stańczyk
  • Adam Mania
  • Paweł Korzeniowski
  • Bartosz Kizierowski
  • Otylia Jędrzejczak
  • Łukasz Drzewiński
  • Paulina Barzycka

Strzelectwo

  • Agnieszka Staroń
  • Wojciech Knapik
  • Sylwia Bogacka

Pięciobój nowoczesny

  • Andrzej Stefanek
  • Marcin Horbacz
  • Sylwia Czwojdzińska
  • Paulina Boenisz

Gimnastyka

  • Joanna Skowrońska

Boks

  • Andrzej Rżany
  • Andrzej Liczik
  • Aleksy Kuziemski

Jeździectwo

  • Kamil Rajnert
  • Andrzej Pasek
  • Grzegorz Kubiak

Badminton

  • Robert Bogumił Mateusiak
  • Michał Łogosz

Tenis

  • Marcin Matkowski
  • Mariusz Fyrstenberg

Tenis stołowy

  • Tomasz Krzeszewski
  • Lucjan Błaszczyk

Kolarstwo torowe

  • Grzegorz Krejner
  • Rafał Furman