Reprezentacja Polski

Kajakarstwo

  • Andrzej Sołoducha
  • Mariusz Walkowiak
  • Dariusz Białkowski
  • Tomasz Darski
  • Izabella Dylewska-Światowiak
  • Maciej Freimut
  • Grzegorz Kaleta
  • Dariusz Koszykowski
  • Grzegorz Kotowicz
  • Grzegorz Krawców
  • Wojciech Kurpiewski

Lekkoatletyka

  • Roman Golanowski
  • Leszek Bebło
  • Eugeniusz Bedeniczuk
  • Małgorzata Birbach-Kowalewicz
  • Anna Brzezińska
  • Danilczyk – Zabawska Krystyna
  • Roman Golanowski
  • Andrzej Grabarczyk
  • Hołub (drozd) Beata
  • Jan Huruk
  • Jancewicz – Wawrzyniak Donata
  • Jaroszek – Karczmarek Agata
  • Beata Kaczmarska
  • Kamrowska – Nowak Maria Barbara
  • Agata Karczmarek (Jaroszek)
  • Robert Korzeniowski
  • Genowefa Olejarz – Patla
  • Wanda Panfil-Gonzales
  • Artur Partyka
  • Wiesław Perszke
  • Piotr Piekarski
  • Radtke (schewe) Katarzyna
  • Małgorzata Rydz

Pływanie

  • Ewa Synowska-Rabiasz
  • Anna Uryniuk
  • Marta Włodkowska-Robinson
  • Piotr Albiński
  • Krzysztof Cwalina
  • Galwas – Toomey Małgorzata Maria
  • Konrad Gałka
  • Magdalena Kupiec-Szuter
  • Marcin Maliński
  • Alicja Pęczak-Graczyk
  • Mariusz Podkościelny
  • Rafał Szukała

Szermierka

  • Agnieszka Szuchnicka-Wąsowicz
  • Maciej Ciszewski
  • Katarzyna Felusiak
  • Gadomski Witold Rajmund
  • Marek Gniewkowski
  • Jaskot Norbert Stanisław
  • Piotr Kiełpikowski
  • Jarosław Kisiel
  • Kościelniakowski Robert Tomasz
  • Adam Krzesiński
  • Monika Katarzyna Maciejewska Banit
  • Nawrocki Sławomir Marek
  • Janusz Olech
  • Cezary Siess
  • Ryszard Sobczak
  • Marek Stępień
  • Marian Sypniewski
  • Barbara Wolnicka-Szewczyk
  • Sławomir Zwierzyński

Wioślarstwo

  • Bartosz Sroga
  • Piotr Basta
  • Kajetan Broniewski
  • Piotr Bujnarowski
  • Michał Cieślak
  • Marek Gawkowski
  • Wojciech Jankowski
  • Jarosław Janowski
  • Cezary Jędrzycki
  • Krzepiński Andrzej Bohdan
  • Maciej Łasicki
  • Andrzej Marszałek
  • Mruczkowski Tomasz Leszek
  • Jacek Streich
  • Tomasz Tomiak

Zapasy

  • Stanisław Edward Szostecki
  • Krzysztof Walencik
  • Jerzy Choromański
  • Marek Garmulewicz
  • Dariusz Grzywiński
  • Robert Kostecki
  • Kupis Tomasz Andrzej
  • Andrzej Radomski
  • Piotr Stępień
  • Józef Tracz
  • Ryszard Wolny

Piłka nożna

  • Dariusz Adamczuk
  • Marek Bajor
  • Jerzy Brzęczek
  • Dariusz Gęsior
  • Marcin Jałocha
  • Andrzej Juskowiak
  • Aleksander Kłak
  • Andrzej Kobylański
  • Dariusz Koseła
  • Wojciech Kowalczyk
  • Marek Koźmiński
  • Tomasz Łapiński
  • Grzegorz Mielcarski
  • Arkadiusz Onyszko
  • Ryszard Staniek
  • Piotr Świerczewski
  • Dariusz Szubert
  • Mirosław Waligóra
  • Tomasz Wałdoch
  • Tomasz Wieszczycki

Jeździectwo

  • Arkadiusz Stefan Bachur
  • Rafał Choynowski
  • Bogusław Jarecki
  • Krukowski Jacek Michał
  • Piotr Piasecki

Badminton

  • Bożena Bąk (Siemieniec)
  • Jacek Hankiewicz
  • Beata Hankiewicz (Syta)
  • Bożena Haracz (Wojtkowska)
  • Katarzyna Krasowska

Podnoszenie ciężarów

  • Piotr Banaszak
  • Włodzimierz Chlebosz
  • Marek Gorzelniak
  • Andrzej Kozłowski
  • Waldemar Malak
  • Osuch Dariusz Bogusław
  • Krzysztof Siemion
  • Sergiusz Wołczaniecki

Kolarstwo

  • Dariusz Baranowski
  • Robert Karśnicki
  • Grzegorz Krejner
  • Jacek Mickiewicz
  • Wojciech Pawlak
  • Zbigniew Piątek
  • Grzegorz Piwowarski
  • Andrzej Sypytkowski

Boks

  • Wojciech Bartnik
  • Robert Buda
  • Robert Ciba
  • Wiesław Małyszko
  • Leszek Olszewski
  • Rojek Krzysztof Jan
  • Andrzej Rżany
  • Dariusz Snarski

Gimnastyka artystyczna

  • Eliza Białkowska
  • Joanna Bodak

Kajakarstwo górskie

  • Krzysztof Bieryt
  • Bogusława Knapczyk
  • Krzysztof Kołomański
  • Zbigniew Stanisław Miązek
  • Sarata Grzegorz Wincenty

Judo

  • Wiesław Piotr Błach
  • Maria Gontowicz-Szałas
  • Katarzyna Juszczak
  • Krzysztof Kamiński
  • Piotr Kamrowski
  • Rafał Kubacki
  • Waldemar Legień
  • Maksymow Beata Elżbieta
  • Paweł Nastula
  • Olechnowicz Bogusława Barbara
  • Małgorzata Roszkowska

Żeglarstwo

  • Marek Chocian
  • Piotr Olewiński
  • Zdzisław Staniul

Strzelectwo

  • Dorota Chytrowska-mika
  • Tadeusz Czerwiński
  • Paweł Hadrych
  • Adam Stanisław Kaczmarek
  • Robert Kraskowski
  • Małgorzata Książkiewicz-Kubka
  • Jacek Kubka
  • Krzysztof Kucharczyk
  • Julita Macur (Kałasa)
  • Jerzy Pietrzak
  • Mirosława Sagun

Pięciobój nowoczesny

  • Maciej Czyżowicz
  • Dariusz Goździak
  • Arkadiusz Skrzypaszek

Łucznictwo

  • Jacek Gilewski
  • Edyta Korotkin
  • Konrad Kwiecień
  • Sławomir Napłoszek
  • Joanna Nowicka
  • Okrzesik Iwona Maria

Tenis stołowy

  • Andrzej Grubba (1958-2005)
  • Kucharski Leszek Roman
  • Skierski Piotr Sylwester

Skoki do wody

  • Grzegorz Kozdrański

Tenis

  • Mróz Magdalena Joanna
  • Katarzyna Nowak
  • Teodorowicz Katarzyna Barbara