Reprezentacja Polski

Gimnastyka

  • Julia Wojciechowska-Senftleben
  • Alina Cichecka
  • Stefania Krupa-Kołakowska (Gawałkiewicz) (1909-1981)
  • Majowska – Szyndler Marta
  • Noskiewicz – Karczmarczyk Wisława
  • Janina Skirlińska (1907-1993)

Kolarstwo

  • Wacław Starzyński
  • Mieczysław Kapiak
  • Wiktor Olecki
  • Stanisław Zieliński

Koszykówka

  • Paweł Stok
  • Filipkiewicz Zdzisław Henryk
  • Florian Grzechowiak
  • Zdzisław Kasprzak (1910-1971)
  • Kopowski Jakub Józef
  • Ewaryst Łój (1912-1973)
  • Patrzykont Janusz Stanisław
  • Andrzej Pluciński (1915-1963)
  • Zenon Różycki (1913-1992)

Lekkoatletyka

  • Walter Stefan Turczyk
  • Teodor Bieregowoj-Bieregowski (1908-1986)
  • Klemens Biniakowski
  • Kazimierz Fiałka
  • Bronisław Gancarz
  • Karol Hoffmann
  • Kazimierz Kucharski
  • Maria Kwaśniewska
  • Eugeniusz Lokajski (1908-1944)
  • Edward Luckhaus (1910-1975)
  • Antoni Maszewski (1908-1944)
  • Józef Noji
  • Jerzy Pławczyk (1911-?)
  • Tadeusz Śliwak (1908-1991)
  • Stanisława Walasiewicz
  • Jadwiga Wajs

Piłka nożna

  • Jan Wasiewicz
  • Gerard Wodarz
  • Spirydion Jan Albański
  • Cebulak Franciszek Ludwik
  • Dytko Edward Jan D. Ewald Oskar
  • Gad Hubert August
  • Antoni Gałecki
  • Gora Wilhelm Antoni
  • Walerian Kisieliński (1907-1988)
  • Józef Kotlarczyk
  • Henryk Julian Martyna
  • Matyas Michał Franciszek Mieczysław
  • Walenty Musielak
  • Teodor Peterek
  • Piec Ryszard Leon
  • Fryderyk Scherfke
  • Władysław Szczepaniak (1910-1979)

Pływanie

  • Lejzor Ilja Szrajbman
  • Roman Bocheński (1910-1940)
  • Joachim Karliczek

Szermierka

  • Antoni Sobik
  • Jerzy Staszewicz
  • Kazimierz Szempliński
  • Antoni Franz (1905-1965)
  • Roman Kantor
  • Rajmund Karwicki
  • Władysław Segda (1895-1994)
  • Teodor Zaczyk

Zapasy

  • Henryk Szlązak
  • Antoni Rokita (1909-1963)
  • Szajewski Zbigniew Ryszard

Kajakarstwo

  • Antoni Bazaniak
  • Marian Kozłowski

Wioślarstwo

  • Ryszard Borzuchowski (Leliwa)
  • Bronisław Karwecki
  • Stanisław Kuryłłowicz
  • Witalis Leporowski
  • Jerzy Skolimowski (1907-1985)
  • Jerzy Ustupski
  • Roger Verey
  • Władysław Zawadzki (1911-1996)

Boks

  • Henryk Chmielewski (1914-1998)
  • Czesław Cyraniak
  • Antoni Czortek (1915-2004)
  • Stanisław Piłat (1909-1993)
  • Józef Pisarski (1913-1986)
  • Aleksander Józef Polus
  • Edmund Sobkowiak (1914-1988)

Żeglarstwo

  • Jerzy Dzięcioł
  • Leon Jensz (1915-1992)
  • Alfons Olszewski
  • Juliusz Sieradzki (1912-1999)
  • Józef Szajba (1910-1945)
  • Janusz Zalewski (1903-1944)
  • Stanisław Zalewski (1907-1992)

Jeździectwo

  • Gutowski Michał Mieczysław Wojciech
  • Zdzisław Kawecki – Gozdawa (1902-1940)
  • Janusz Komorowski
  • Seweryn Roman Kulesza
  • Henryk Leliwa-Roycewicz

Strzelectwo

  • Władysław Karaś
  • Antoni Pachla (1901-1962)
  • Zenon Piątkowski (1902-1967)
  • Suchorzewski Jan Kazimierz
  • Jan Wrzosek

Gimnastyka sportowa

  • Matylda Ossadnik-Ogierman (1917-1997)
  • Klara Sierońska-Kostrzewa (1913-1990)