Reprezentacja Polski

Jeździectwo

  • Piotr Paweł Wawryniuk
  • Pacyński Antoni Kazimierz
  • Jan Kowalczyk (1941-2020)
  • Piotr Paweł Bojańczyk

Strzelectwo

  • Rajmund Leszek Stachurski
  • Józef Zapędzki
  • Rolińska (zakrzewska) Eulalia Danuta
  • Eugeniusz Pędzisz
  • Jerzy Nowicki
  • Hamerliński Wacław Michał
  • Fandier Wł. Fander Ryszard Zenon
  • Danek Włodzimierz Marian

Siatkówka

  • Wanda Wiecha
  • Lidia Chmielnicka
  • Stanisław Zduńczyk
  • Zofia Szczęśniewska
  • Aleksander Skiba
  • Tadeusz Siwek
  • Wojciech Rutkowski
  • Elżbieta Porzec
  • Romuald Paszkiewicz
  • Krystyna Ostromęcka
  • Jadwiga Książek
  • Józefa Ledwig
  • Krystyna Krupa (Malinowska)
  • Zbigniew Jasiukiewicz
  • Krystyna Jakubowska-Tabaka
  • Barbara Hermel-Niemczyk
  • Stanisław Gościniak
  • Krystyna Czajkowska
  • Zdzisław Stanisław Ambroziak
  • Halina Aszkiełowicz

Podnoszenie ciężarów

  • Jan Wojnowski
  • Marian Zieliński
  • Henryk Trębicki
  • Norbert Ozimek
  • Marek Gołąb
  • Waldemar Baszanowski

Skoki do wody

  • Elżbieta Julianna Wierniuk-Mironowicz (Jóźwiak)
  • Jakub Puchow
  • Włodzimierz Mejsak
  • Marcinkowska – Pietkiewicz – Treco Bogusława
  • Jerzy Kowalewski

Pływanie

  • Władysław Wojtakajtis
  • Zbigniew Pacelt
  • Krawczyk Jacek Tomasz
  • Klukowski Józef Ireneusz

Lekkoatletyka

  • Andrzej Stelmach
  • Wilhelm Weistand
  • Edward Stawiarz
  • Henryk Szordykowski
  • Teresa Sukniewicz-Kleiber
  • Elżbieta Żebrowska
  • Irena Szewińska (Kirszenstein)
  • Szubzda Styranka (jóźwik) Urszula Bronisława
  • Danuta Straszyńska-kossek
  • Sarna (Sałacińska) Mirosława Kazimiera
  • Mieczysław Rutyna
  • Edward Romanowski
  • Edmund Piątkowski
  • Nowosz Zenon Stanisław
  • Władysław Nikiciuk
  • Jerzy Maluśki
  • Lucyna Krawcewicz
  • Władysław Komar (1940-1998)
  • Jan Jaskólski
  • Daniela Jaworska (Tarkowska)
  • Stanisław Grędziński
  • Jan Cych
  • Roland Brehmer
  • Jan Balachowski

Boks

  • Lucjan Trela
  • Witold Stachurski
  • Jan Wadas
  • Hubert Skrzypczak
  • Wiesław Rudkowski (1946-2016)
  • Artur Olech
  • Jerzy Kulej (1940-2012)
  • Józef Grudzień
  • Jan Gałązka (1945-1982)
  • Stanisław Dragan

Kolarstwo

  • Rajmund Zieliński
  • Matusiak Wojciech Władysław
  • Jan Magiera
  • Wacław Latocha
  • Janusz Kierzkowski
  • Marian Kegel
  • Kazimierz Jasiński
  • Hanusik Zygmunt Józef
  • Zenon Czechowski
  • Andrzej Bławdzin

Żeglarstwo

  • Zawieja Andrzej „andy” Jan
  • Ludwik Raczyński
  • Andrzej Iwiński (1946-2020)

Gimnastyka

  • Barbara Zięba
  • Grażyna Witkowska
  • Aleksander Rokosa
  • Wiesława Aleksandra Lech – Czepiec
  • Mikołaj Kubica (1945-2020)
  • Sylwester Kubica (1949-2018)
  • Wilhelm Kubica
  • Kruża (kruza) Jerzy Andrzej
  • Gonera Andrzej Wojciech
  • Małgorzata Chojnacka-Gaweł

Zapasy

  • Jan Wypiorczyk (1947-2011)
  • Wacław Orłowski
  • Wiesław Bocheński

Szermierka

  • Witold Woyda
  • Kamila Składanowska (Mazurowska) (1948-2010)
  • Zbigniew Skrudlik
  • Jerzy Pawłowski
  • Jerzy Władysław Pawłowski
  • Elżbieta Krystyna Pawlas (Mnich)
  • Ryszard Parulski
  • Nowara Józef Jan
  • Henryk Nielaba
  • Adam Michał Lisewski
  • Zygmunt Kawecki
  • Bohdan Gonsior
  • Egon Franke
  • Wanda Fukała (Kaczmarczyk)
  • Elżbieta Franke (Cymerman)
  • Michał Butkiewicz
  • Kazimierz Barburski
  • Halina Balon-Łagutko
  • Bohdan Andrzejewski

Koszykówka

  • Włodzimierz Bonifacy Trams
  • Andrzej Mieczysław Pasiorowski
  • Niemiec Adam Maria
  • Czesław Malec
  • Mieczysław Edwin Łopatka
  • Kwiatkowski Bolesław Jan
  • Korcz Grzegorz Henryk
  • Andrzej Kasprzak
  • Edward Jurkiewicz
  • Kazimierz Frelkiewicz
  • Henryk Sylwester Cegielski

Kajakarstwo

  • Ryszard Marchlik
  • Janusz Stefan Ewald
  • Jadwiga Doering
  • Izabella Antonowicz-Szuszkiewicz

Wioślarstwo

  • Zdzisław Bromek
  • Broniec Jerzy Leon