Reprezentacja Polski

Boks

  • Kazimierz Adach
  • Krzysztof Kosedowski
  • Jerzy Rybicki
  • Paweł Skrzecz
  • Kazimierz Szczerba

Lekkoatletyka

  • Zofia Bielczyk (Filip)
  • Małgorzata Dunecka (Gajewska)
  • Leszek Dunecki
  • Urszula Kielan
  • Andrzej Klimaszewski
  • Władysław Kozakiewicz
  • Lucyna Langer
  • Zenon Licznerski
  • Bronisław Malinowski
  • Bogusław Mamiński
  • Ryszard Marczak
  • Stanisław Rola
  • Andrzej Sajkowski
  • Tadeusz Ślusarski
  • Irena Szewińska (Kirszenstein) (1946-2018)
  • Marian Jerzy Woronin
  • Jacek Wszoła
  • Krzysztof Zwoliński

Zapasy

  • Roman Bierła
  • Aleksander Cichoń
  • Jan Dołgowicz
  • Roman Kierpacz
  • Józef Lipień
  • Henryk Mazur
  • Adam Sandurski
  • Ryszard Ścigalski
  • Władysław Stecyk
  • Andrzej Supron
  • Stanisław Wróblewski (1959-2019)

Jeździectwo

  • Janusz Bobik
  • Jacek Daniluk (1961-1986)
  • Wiesław Hartman
  • Stanisław Jasiński
  • Jan Kowalczyk (1941-2020)
  • Marian Kozicki

Siatkówka

  • Ryszard Bosek
  • Wiesław Czaja
  • Wiesław Gawłowski (1950-2000)
  • Maciej Jarosz
  • Władysław Kustra
  • Robert Malinowski
  • Leszek Molenda (1953-1999)

Wioślarstwo

  • Ryszard Burak
  • Małgorzata Dłużewska
  • Beata Dziadura
  • Aleksandra Kaczyńska-Błoch
  • Maria Kobylińska-Rogaczewska
  • Czesława Kościańska
  • Mirosław Kowalewski
  • Ryszard Kubiak
  • Wiesław Kujda
  • Grzegorz Nowak
  • Grażyna Różańska-Pawłowska
  • Andrzej Skowroński (1953-2020)
  • Ryszard Stadniuk
  • Grzegorz Stellak
  • Adam Tomasiak

Szermierka

  • Ludomir Krzysztof Chronowski
  • Piotr Jabłkowski
  • Lech Koziejowski
  • Andrzej Lis
  • Adam Robak
  • Kamila Składanowska (Mazurowska) (1948-2010)
  • Mariusz Strzałka
  • Leszek Swornowski
  • Marian Sypniewski
  • Barbara Wysoczańska
  • Bogusław Zych

Piłka ręczna

  • Piotr Czaczka
  • Jerzy Garpiel
  • Grzegorz Kosma
  • Henryk Rozmiarek (1949-2021)
  • Zbigniew Tłuczyński

Pływanie

  • Agnieszka Czopek
  • Bogusław Zychowicz

Podnoszenie ciężarów

  • Tadeusz Dembończyk (1955-2004)
  • Paweł Rabczewski
  • Tadeusz Rutkowski
  • Marek Seweryn

Kajakarstwo

  • Jerzy Dunajski
  • Andrzej Aleksander Klimaszewski
  • Grzegorz Śledziewski

Koszykówka

  • Krzysztof Fikiel
  • Ireneusz Mulak

Żeglarstwo

  • Andrzej Iwiński (1946-2020)
  • Zdzisław Kotla
  • Jarogniew Krüger
  • Leon Wróbel

Gimnastyka sportowa

  • Anita Jokiel
  • Małgorzata Majza-Dymek
  • Łucja Matraszek-Chydzińska

Hokej na trawie

  • Jadwiga Kołdras-Gajos
  • Maria Kornek-Żabińska
  • Małgorzata Lipska
  • Jan Mielniczak (1954-2016)
  • Włodzimierz Stanisławski
  • Leszek Tórz

Kolarstwo

  • Czesław Lang

Strzelectwo

  • Erwin właśc. Ermin Matelski
  • Hubert Pawłowski
  • Krzysztof Stefaniak

Kolarstwo torowe

  • Andrzej Michalak

Judo

  • Janusz Pawłowski

Pięciobój nowoczesny

  • Janusz Pyciak-Peciak

Łucznictwo

  • Jadwiga Szoszler-Wilejto