Reprezentacja Polski

Kolarstwo

  • Rafał Ratajczyk
  • Maciej Bielecki
  • Aleksandra Dawidowicz
  • Marek Galiński
  • Kamil Kuczyński
  • Łukasz Kwiatkowski
  • Maja Włoszczowska
  • Damian Zieliński

Lekkoatletyka

  • Rafał Wieruszewski
  • Wioletta Potępa
  • Rafał Augustyn
  • Monika Bejnar
  • Artur Brzozowski
  • Chojecka-Oknińska Lidia
  • Łukasz Chyła
  • Monika Drybulska
  • Rafał Fedaczyński
  • Żaneta Glanc
  • Anna Jakubczak
  • Marcin Jędrusiński
  • Jakub Jelonek
  • Piotr Kędzia
  • Piotr Klimczak
  • Sylwia Korzeniowska
  • Katarzyna Kowalska
  • Kacper Kozłowski
  • Marcin Lewandowski
  • Barbara Madejczyk
  • Tomasz Majewski
  • Piotr Małachowski
  • Artur Noga
  • Marcin Nowak
  • Anna Olichwierczuk (Jesień)
  • Marek Plawgo
  • Grzegorz Sudoł
  • Henryk Szost
  • Karolina Tymińska
  • Joanna Wiśniewska
  • Anita Włodarczyk

Wioślarstwo

  • Michał Stawowski
  • Miłosz Bernatajtys
  • Marcin Brzeziński
  • Piotr Buchalski
  • Mikołaj Burda
  • Jarosław Godek
  • Wojciech Gutorski
  • Rafał Hejmej
  • Michał Jeliński
  • Marek Kolbowicz
  • Adam Korol
  • Sebastian Kosiorek
  • Sławomir Kruszkowski
  • Bartłomiej Pawełczak
  • Łukasz Pawłowski
  • Paweł Rańda
  • Daniel Trojanowski
  • Konrad Wasielewski

Szermierka

  • Robert Andrzejuk
  • Bogna Jóźwiak
  • Małgorzata Kozaczuk
  • Tomasz Motyka
  • Aleksandra Shelton (Socha)
  • Adam Wiercioch
  • Radosław Zawrotniak

Kajakarstwo, sprint

  • Paweł Baraszkiewicz
  • Paweł Baumann (1983-2016)
  • Daniel Jędraszko
  • Aneta Konieczna (Pastuszka)
  • Tomasz Mendelski
  • Beata Rosolska (Mikołajczyk)
  • Adam Wysocki

Zapasy

  • Bartłomiej Bartnicki
  • Krystian Brzozowski
  • Marek Mikulski
  • Agnieszka Wieszczek-Kordus

Pływanie

  • Paulina Barzycka
  • Otylia Jędrzejczak
  • Bartosz Kizierowski
  • Paweł Korzeniowski
  • Michał Rokicki (1984-2021)
  • Przemysław Stańczyk

Piłka ręczna

  • Karol Bielecki
  • Mateusz Jachlewski
  • Bartosz Jurecki
  • Krzysztof Lijewski
  • Sławomir Szmal

Kajakarstwo, slalom

  • Krzysztof Bieryt
  • Paweł Sarna
  • Agnieszka Stanuch

Gimnastyka sportowa

  • Leszek Blanik
  • Marta Pihan-Kulesza

Pięciobój nowoczesny

  • Paulina Boenisz
  • Sylwia Czwojdzińska
  • Marcin Horbacz

Żeglarstwo

  • Marcin Czajkowski
  • Maciej Grabowski
  • Krzysztof Kierkowski
  • Zofia Noceti-Klepacka
  • Kacper Ziemiński

Podnoszenie ciężarów

  • Robert Dołęga
  • Marcin Dołęga
  • Grzegorz Kleszcz
  • Szymon Kołecki
  • Krzysztof Szramiak

Tenis

  • Mariusz Fyrstenberg
  • Marcin Matkowski
  • Agnieszka Radwańska
  • Alicja Rosolska

Siatkówka

  • Krzysztof Ignaczak
  • Łukasz Kadziewicz
  • Marcin Możdżonek
  • Sebastian świderski
  • Paweł Woicki
  • Paweł Zagumny

Strzelectwo

  • Wojciech Knapik
  • Robert Kraskowski
  • Mirosława Sagun
  • Agnieszka Staroń

Badminton

  • Nadieżda Kostiuczyk-Zięba
  • Michał Łogosz
  • Robert Mateusiak

Judo

  • Robert Krawczyk

Tenis stołowy

  • Qian Li
  • Natalia Partyka

Boks

  • Łukasz Maszczyk

Łucznictwo

  • Justyna Mospinek
  • Jacek Proć

Jeździectwo

  • Paweł Spisak