Reprezentacja Polski

Kolarstwo

  • Marian Turowski
  • Jacek Bodyk
  • Ryszard Dawidowicz
  • Joachim Halupczok
  • Zenon Jaskuła
  • Marek Leśniewski
  • Andrzej Mierzejewski
  • Wojciech Pawlak
  • Andrzej Sikorski
  • Andrzej Sypytkowski

Lekkoatletyka

  • Zdzisław Piotr Szlapkin
  • Jolanta Bartczak – Małolepszy – Skrzyszowska
  • Jacek Bednarek
  • Błaszak (nowaczyk) Genowefa
  • Chmara Mirosław Marian
  • Andrzej Grabarczyk
  • Jolanta Janota
  • Jaroszek – Karczmarek Agata
  • Tomasz Jędrusik
  • Agata Karczmarek (Jaroszek)
  • Renata Katewicz
  • Marian Kolasa
  • Krzysztof Krawczyk
  • Helmut Krieger
  • Bogusław Mamiński
  • Ryszard Ostrowski
  • Wanda Panfil-Gonzales
  • Artur Partyka
  • Jacek Pastusiński
  • Ewa Pisiewicz (Rybak)
  • Agnieszka Siwek (Jechowska)
  • Joanna Smolarek

Pływanie

  • Kornelia Halina Stawicka
  • Dorota Elżbieta Chylak
  • Mariusz Podkościelny
  • Artur Wojdat

Szermierka

  • Leszek Bandach
  • Breś Nogala Małgorzata
  • Waldemar Ciesielczyk
  • Agnieszka Tamara Dubrawska – Żalińska
  • Gadomski Witold Rajmund
  • Marek Gniewkowski
  • Piotr Kiełpikowski
  • Kościelniakowski Robert Tomasz
  • Kostrzewa Andrzej Piotr
  • Jolanta Królikowska-Tarnowska
  • Janusz Olech
  • Piguła Tadeusz Andrzej
  • Prusakowska – Gajda Hanna Elżbieta
  • Cezary Siess
  • Marian Sypniewski

Judo

  • Andrzej Basik
  • Jacek Beutler
  • Wiesław Piotr Błach
  • Ireneusz Kiejda
  • Waldemar Legień
  • Janusz Pawłowski

Gimnastyka artystyczna

  • Eliza Białkowska
  • Teresa Jadwiga Folga – Theodoropoulos

Strzelectwo

  • Bidołach (stachowiak) Dorota
  • Adam Stanisław Kaczmarek
  • Karkusiewicz Wojciech Jacek
  • Krzysztof Kucharczyk
  • Jerzy Pietrzak

Żeglarstwo

  • Henryk Józef Blaszka
  • Myszkowski Grzegorz Marek

Wioślarstwo

  • Grażyna Błąd-Kotwica
  • Kajetan Broniewski
  • Cieślakowski Sławomir Zdzisław
  • Jankowska Elżbieta Jadwiga
  • Wojciech Jankowski
  • Zyta Jarka
  • Krzepiński Andrzej Bohdan
  • Lorenz – Gryczuk Elwira Joanna
  • Mirosław Mruk
  • Ireneusz Omięcki
  • Tomasz Świątek

Pięciobój nowoczesny

  • Chmielewski Wiesław Jan
  • Maciej Czyżowicz

Zapasy

  • Bogdan Stanisław Daras
  • Andrzej Głąb
  • Roman Kierpacz
  • Jerzy Kopański
  • Andrzej Kubiak
  • Malina Andrzej Janusz
  • Nieć Jerzy Piotr
  • Andrzej Radomski
  • Adam Sandurski
  • Marian Skubacz
  • Józef Tracz
  • Ryszard Wolny
  • Andrzej Wroński

Kajakarstwo

  • Marek Dopierała
  • Izabella Dylewska-Światowiak
  • Grzegorz Krawców
  • Kazimierz Krzyżański
  • Książek – Olech Bożena
  • Marek Łbik
  • Jolanta Łukaszewicz
  • Jan Pinczura
  • Weiss – Chwiałkowska Katarzyna

Boks

  • Jan Dydak
  • Andrzej Gołota
  • Grzegorz Jabłoński
  • Andrzej Możdżeń
  • Nowak Tomasz Wiktor
  • Henryk Petrich
  • Janusz Zarenkiewicz

Tenis stołowy

  • Andrzej Grubba (1958-2005)
  • Kucharski Leszek Roman
  • Piotr Molenda

Podnoszenie ciężarów

  • Jacek Gutowski
  • Waldemar Kosiński
  • Stanisław Małysa
  • Andrzej Piotrowski
  • Sławomir Zawada

Łucznictwo

  • Helbin Pawlik Joanna
  • Beata Iwanek-Rozwód

Jeździectwo

  • Bogusław Jarecki
  • Koczorski Eugeniusz Szczepan
  • Piotr Piasecki
  • Rafalak Jerzy Krzysztof
  • Rogowski Krzysztof Marek

Tenis

  • Wojciech Kowalski

Skoki do wody

  • Tomasz Rossa