Reprezentacja Polski

Szermierka

  • Marcin Sobala
  • Rafał Jerzy Sznajder
  • Barbara Wolnicka-Szewczyk
  • Anna Maria Rybicka
  • Magdalena Mroczkiewicz
  • Mocek Sławomir Marcin
  • Jaskot Norbert Stanisław
  • Sylwia Gruchała

Lekkoatletyka

  • Rafał Wójcik
  • Filip Walotka
  • Marcin Krzysztof Urbaś
  • Urszula Włodarczyk
  • Szymon Ziółkowski
  • Katarzyna Żakowicz
  • Dariusz Trafas
  • Olgierd Stański
  • Kamila Skolimowska
  • Tomasz Ścigaczewski
  • Agnieszka Rysiukiewicz
  • Piotr Rysiukiewicz
  • Pyrek Monika Zofia
  • Radecka Zuzanna Anna
  • Radtke (schewe) Katarzyna
  • Ryszard Pilarczyk
  • Marzena Pawlak
  • Anna Olichwierczuk (Jesień)
  • Joanna Niełacna-Balcerzak
  • Marcin Nowak
  • Michalski Marcin Krzysztof
  • Robert Maćkowiak
  • Magdziarczyk Roman Janusz
  • Tomasz Lipiec
  • Marcin Kuszewski
  • Robert Korzeniowski
  • Marcin Jędrusiński
  • Paweł Januszewski
  • Anna Jakubczak
  • Piotr Haczek
  • Piotr Gładki (1972-2005)
  • Piotr Długosielski
  • Danilczyk – Zabawska Krystyna
  • Chojecka-Oknińska Lidia
  • Jacek Bocian
  • Piotr Balcerzak

Koszykówka

  • Krystyna Szymańska-Lara
  • Sylwia Wlaźlak (Gawrysiak)
  • Elżbieta Maria Trześniewska (Nowak)
  • Beata Dorota Predehl (Wróbel) Binkowska
  • Ilona Mądra
  • Edyta Koryzna (Żuk)
  • Katarzyna Dydek
  • Małgorzata Dydek-Twigg (1974-2011)
  • Czepiec Patrycja Monika
  • Joanna Cupryś-Szwichtenberg
  • Dorota Bukowska (Rożek) Szwichtenberg

Kolarstwo

  • Bartłomiej Saczuk
  • Zbigniew Spruch
  • Piotr Wadecki
  • Piotr Przydział
  • Zbigniew Piątek
  • Marcin Mientki
  • Grzegorz Krejner
  • Marek Galiński
  • Konrad Czajkowski
  • Piotr Chmielewski

Kajakarstwo

  • Karolina Emilia Sadalska-Głażewska
  • Adam Wysocki
  • Marek Witkowski
  • Beata Sokołowska-Kulesza
  • Adam Seroczyński
  • Aneta Konieczna (Pastuszka)
  • Aneta Michalak-Białkowska
  • Grzegorz Kotowicz
  • Daniel Jędraszko
  • Rafał Głażewski
  • Michał Gajownik (1981-2009)
  • Dariusz Białkowski
  • Paweł Baraszkiewicz

Pięciobój nowoczesny

  • Igor Warabida
  • Idzi (nowak) Dorota Stanisława
  • Paulina Boenisz

Kajakarstwo górskie

  • Andrzej Wójs
  • Michał Staniszewski
  • Sławomir Mordarski
  • Krzysztof Kołomański
  • Grzesik Beata Jolanta
  • Krzysztof Bieryt

Pływanie

  • Anna Uryniuk
  • Mariusz Siembida
  • Alicja Pęczak-Graczyk
  • Aleksandra Miciul
  • Marek Krawczyk
  • Bartosz Kizierowski
  • Marcin Kaczmarek
  • Otylia Jędrzejczak

Zapasy

  • Włodzimierz Zawadzki
  • Ryszard Wolny
  • Marek Sitnik
  • Michalkiewicz Artur Paweł
  • Dariusz Jabłoński
  • Marek Garmulewicz

Hokej na trawie

  • Krzysztof Wybieralski
  • Tomasz Szmidt
  • Marcin Pobuta
  • Piotr Mikuła
  • Dariusz Marcinkowski
  • Dariusz Małecki
  • Aleksander Korcz
  • Juszczak Zbigniew I
  • Juszczak Zbigniew Ii
  • Paweł Jakubiak
  • Rafał Grotowski
  • Robert Grzeszczak
  • Eugeniusz Gaczkowski
  • Tomasz Cichy
  • Tomasz Choczaj

Podnoszenie ciężarów

  • Agata Wróbel
  • Mariusz Rytkowski
  • Beata Prei
  • Paweł Najdek
  • Szymon Kołecki
  • Grzegorz Kleszcz
  • Aleksandra Klejnowska-Krzywańska
  • Mariusz Jędra

Wioślarstwo

  • Tomczak Agnieszka Magdalena
  • Robert Sycz
  • Smoliński Rafał Paweł
  • Arkadiusz Sobkowiak
  • Mokronowska Ilona Ewa
  • Kuncewicz Elżbieta Joanna
  • Tomasz Kucharski
  • Sławomir Kruszkowski
  • Adam Korol
  • Marek Kolbowicz
  • Jarosiński Paweł Krzysztof
  • Bronikowski Adam Paweł
  • Bochenek Piotr Sebastian
  • Piotr Basta

Łucznictwo

  • Grzegorz Targoński
  • Joanna Nowicka
  • Bartosz Mikos
  • Anna Łęcka-Dobrowolska
  • Agata Bulwa

Gimnastyka

  • Joanna Skowrońska

Strzelectwo

  • Mirosława Sagun
  • Jerzy Pietrzak
  • Renata Mauer-Różańska
  • Krzysztof Kucharczyk

Boks

  • Andrzej Rżany
  • Grzegorz Kiełsa
  • Paweł Kakietek
  • Mariusz Cendrowski
  • Wojciech Bartnik

Judo

  • Paweł Nastula
  • Maksymow Beata Elżbieta
  • Jarosław Lewak
  • Rafał Kubacki
  • Robert Krawczyk

Badminton

  • Michał Łogosz
  • Krasowska Katarzyna Bożena

Tenis stołowy

  • Tomasz Krzeszewski
  • Lucjan Błaszczyk

Żeglarstwo

  • Paweł Kacprowski
  • Maciej Grabowski

Gimnastyka artystyczna

  • Agnieszka Brandebura

Gimnastyka sportowa

  • Leszek Blanik