Reprezentacja Polski

Koszykówka

  • Janusz Wichowski
  • Janusz Wichowski
  • Tadeusz Michał Blauth
  • Krystian Jacek Czernichowski
  • Zbigniew Dregier
  • Kazimierz Frelkiewicz
  • Bohdan Stanisław Likszo
  • Mieczysław Edwin Łopatka
  • Olejniczak Stanisław Feliks
  • Andrzej Perka
  • Jerzy Piskun
  • Pstrokoński Andrzej Stefan
  • Sitkowski Krzysztof Marek

Zapasy

  • Lucjan Sosnowski
  • Bolesław Dubicki
  • Bernard Knitter
  • Kazimierz Macioch

Gimnastyka

  • Małgorzata Wilczek-Rogoń
  • Elżbieta Rozalia Apostolska – Kamińska
  • Bryłka- (krajciczek) Gerda Elżbieta
  • Barbara Halina Eustachiewicz – Kowal (Przygoda)
  • Ernest Hawełek
  • Jan Władysław Jankowicz (1932-2019)
  • Konopka Andrzej Marceli
  • Wilhelm Kubica
  • Mikołaj Kubica (1945-2020)
  • Alfred Kucharczyk (1937-2020)
  • Miler – Anioł Dorota Maria
  • Gizela Niedurny-Zygadło
  • Aleksander Rokosa

Lekkoatletyka

  • Zbigniew Syka
  • Edward Szklarczyk
  • Andrzej Badeński (1943-2008)
  • Witold Stanisław Baran
  • Zenon Begier (1935-2019)
  • Boguszewicz Lech Felicjan
  • Olgierd Ciepły (1936-2007)
  • Marian Dudziak
  • Marian Filipiuk
  • Marian Foik
  • Bogusław Gierajewski
  • Jan Jaskólski (1939-2013)
  • Ireneusz Kluczek
  • Ewa Kłobukowska
  • Władysław Komar (1940-1998)
  • Wiesław Maniak
  • Władysław Nikiciuk
  • Piątkowska – Kiestrzyn Wanda Maria
  • Maria Piątkowska-Chojnacka (Ilwicka) (1931-2020)
  • Edmund Piątkowski
  • Halina Richter-Górecka-Herrmann
  • Mieczysław Rutyna
  • Józef Schmidt
  • Zdzisław Smoliński (1942-1993)
  • Włodzimierz Sokołowski (1940-2012)
  • Alfred Sosgórnik
  • Andrzej Stalmach
  • Stanisław Swatowski (1934-2008)
  • Irena Szewińska (Kirszenstein) (1946-2018)
  • Teresa Wieczorek-Ciepły (1937-2006)
  • Andrzej Zieliński (1936-2021)

Siatkówka

  • Jadwiga Rutkowska
  • Krystyna Czajkowska-Rawska
  • Marianna Golimowska
  • Krystyna Jakubowska-Tabaka
  • Danuta Kordaczuk
  • Krystyna Krupa (Malinowska)
  • Józefa Ledwig
  • Jadwiga Marko-Książek (1939-2019)
  • Maria Śliwka (1935-1997)
  • Zofia Szczęśniewska

Kajakarstwo, sprint

  • Izabella Antonowicz-Szuszkiewicz
  • Jadwiga Doering (1938-2018)
  • Stanisław Jankowiak
  • Ryszard Marchlik (1939-2015)
  • Ruszkowski Robert Andrzej

Podnoszenie ciężarów

  • Waldemar Baszanowski (1935-2011)
  • Jerzy Kaczkowski (1938-1988)
  • Kozłowski (kozlowski) Rudolf Józef
  • Mieczysław Nowak
  • Ireneusz Paliński (1932-2006)
  • Henryk Trębicki (1940-1996)
  • Marian Zieliński

Kolarstwo

  • Józef Beker
  • Andrzej Bławdzin
  • Lucjan Józefowicz
  • Kudra Jan Antoni
  • Wacław Latocha (1936-2006)
  • Jan Magiera (1938-2022)
  • Zbysław Zając
  • Rajmund Zieliński

Szermierka

  • Egon Franke (1935-2022)
  • Wiesław Glos
  • Bohdan Gonsior
  • Emil Ochyra (1936-1980)
  • Pac – Pomarnacki Mikołaj
  • Ryszard Parulski (1938-2017)
  • Jerzy Władysław Pawłowski (1932-2005)
  • Andrzej Piątkowski
  • Janusz Różycki
  • Zbigniew Skrudlik
  • Witold Woyda (1939-2008)
  • Wojciech Zabłocki (1930-2020)
  • Ryszard Zub (1934-2015)

Strzelectwo

  • Henryk Górski
  • Kazimierz Kurzawski
  • Stanisław Marucha
  • Jerzy Nowicki
  • Adam Smelczyński (1930-2021)

Wioślarstwo

  • Szczepan Grajczyk
  • Stanisław Kozera
  • Eugeniusz Kubiak
  • Marian Leszczyński (1936-2020)
  • Ryszard Lubicki (1936-2003)
  • Kazimierz Naskręcki
  • Czesław Nawrot (1942-2019)
  • Andrzej Nowaczyk
  • Jerzy Pawłowski
  • Marian Siejkowski

Boks

  • Józef Grudzień (1939-2017)
  • Józef Grzesiak (1941-2020)
  • Piotr Gutman
  • Władysław Jędrzejewski
  • Marian Kasprzyk
  • Jerzy Kulej (1940-2012)
  • Artur Olech
  • Zbigniew Pietrzykowski (1934-2014)
  • Tadeusz Walasek (1936-2011)