Młodzieżowa Reprezentacja Polski

Majka Germata
Amelia Liszka
Gabriela Gąsienica
Grzegorz Galica
Igor Kusztal
Michał Szulczyński

Bartłomiej Pawlikowski – trener
Izabela Daniło – trenerka
Przemysław Badacz – serwis

Michał Mikołajski

Ryszard Sadkowski – trener
Arkadiusz Sobieraj – kierownik ekipy

Bartosz Kowalik
Kacper Rydzoń
Jan Matera
Aleksander Wanat
Adrian Strojny
Radosław Kot
Borys Dawid
Adam Krajewski
Adrian Bagienko
Mateusz Myszka
Artur Fraszko
Wiktor Tańczyk
Kajetan Domalewski

Tobiasz Bigos – trener
Wojciech Milan – asystent trenera
Jakub Zawalski – trener bramkarzy
Zbigniew Niemczyk – kierownik techniczny
Paweł Hadzik – fizjoterapeuta
Krystian Pryk – fizjoterapeuta

Michał Gancarczyk
Oliwia Dawidowska
Emilia Nosal
Cyprian Dybalski
Karol Warzybok
Zuzanna Jędrzejczyk
Zuzanna Pieron

Przemysław Pochłód – trener
Tomasz Koćmierowski – trener

Anna Falkowska
Kornelia Woźniak
Krzysztof Mądry

Bartosz Konopko – trener
Karol Buzun – trener

Zofia Braun
Hanna Mazur
Szymon Hostyński
Krzysztof Galach

Witold Mazur – trener
Marek Drwięga – trener
Kamil Toutounchi – fizjoterapeuta (short track / łyżwiarstwo szybkie)

Nikola Komorowska
Stanisław Sarzyński

Janusz Starzyk – trener
Maciej Bydliński – trener

Julia Rucka
Laura Wantulok
Klaudia Radomyska
Karol Stachoń
Antoni Żółkiewski
Jan Zwatrzko

Paweł Klisz – trener
Kacper Antolec – serwis
Kacper Janowski – serwis
Piotr Skowron – serwis
Włodzimierz Waluś – serwis

Kacper Jarząbek
Piotr Nowak

Szczepan Kupczak – trener
Wiktor Kubiński – serwis

Kacper Tomasiak
Łukasz Łukaszczyk

Daniel Kwiatkowski – trener
Grzegorz Miętus – trener


Pola Bełtowska
Sara Tajner

Marcin Bachleda – trener

Marcin Doroś – szef misji olimpijskiej

Dorota Goś – członkini misji
Aleksandra Grochal – członkini misji
Ewelina Wawrynkiewicz-Binda – członkini misji
Katarzyna Bachleda-Curuś – członkini misji
Dorota Kuczkowska – członkini misji

Krzysztof Zając – lekarz
Wawrzyniec Matysko – fizjoterapeuta
Mikołaj Fabiańczuk – fizjoterapeuta

Aleksandra Witkowska – media PKOl
Tomasz Piechal – media PKOl
Szymon Sikora – media PKOl


 -> ŚLEDŹ RELACJE NA ŻYWO Z IV ZIMOWYCH MŁODZIEŻOWYCH IGRZYSK OLIMPIJSKICH GANGWON 2024 <-