Nominacje do Rady Fair Play PKOl wręczone!

PKOl ogłosił nowy skład Rady Fair Play. Nominacje zostały wręczone w środę w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Celem rady jest przyczynianie się do budowania lepszego sportowego świata poprzez upowszechnianie wartości olimpijskich w społeczeństwie, w tym przede wszystkim fair play.

W składzie Rady znaleźli się: Hanna Wawrowska (w roli Przewodniczącej), Michał Rynkowski, Zbigniew Bródka, Katarzyna Smolik, Tomasz Kucharski, Katarzyna Zillmann, Anna Kiełbasińska, Adam Małysz, Sebastian Świderski, Ewa Pajor, Kajetan Duszyński oraz Hubert Hurkacz.

Prezes PKOl Radosław Piesiewicz i Przewodnicząca Rady Fair Play PKOl Hanna Wawrowska

– Wierzymy, że razem z Państwem, autorytetami powołanymi do Rady Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego zrealizujemy wiele wartościowych projektów i poprzez swoją działalność, będziemy pozytywnie wpływać na życie społeczne, na otaczający nas świat, nie tylko sportu – czyniąc go lepszym. W dzisiejszym świecie nie brakuje pięknych idei, ale bardzo często wiele z nich nie trafia do świadomości społecznej, bo nie zostają odpowiednio zauważone. Dlatego tak ważna jest Państwa Autorytetów obecność w Radzie, bo to dzięki Wam mamy szansę na zmianę społeczną – powiedziała Hanna Wawrowska, Przewodnicząca Rady Fair Play działającej przy Polskim Komitecie Olimpijskim.

PKOl
Fot.: Szymon Sikora/PKOl