PROFBUD nowym Sponsorem PKOl – mieszkania nagrodami dla mistrzów olimpijskich!


Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Radosław Piesiewicz ogłosił podczas Gali Mistrzów Sportu nowego Sponsora PKOl i Olimpijskiej Reprezentacji Polski. To Grupa PROFBUD – czołowa polska firma deweloperska, założona przez Pawła Malinowskiego – która ufunduje najbardziej wartościowe i prestiżowe nagrody rzeczowe w historii polskiego ruchu olimpijskiego. Zdobywcy złotych medali z Paryża i Mediolanu w konkurencjach indywidualnych – choć nie tylko oni – otrzymają nowe mieszkania!

Mieszkania w nowo powstającej inwestycji firmy, otrzymają nie tylko mistrzowie olimpijscy w konkurencjach indywidualnych, ale – jak zaznaczył Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego – szczegółowe informacje na ten temat jak i prezentacja całych pakietów nagród dla polskich medalistów olimpijskich z Paryża, zostaną przedstawione w poniedziałek 8 stycznia podczas konferencji prasowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Radosław Piesiewicz podczas sobotniej Gali wręczył Nagrodę Nadziei Olimpijskiej na Paryż 2024 dla kajakarki – Adrianny Kąkol.

Grupa PROFBUD, jako Sponsor Nagrody Głównej Dla Złotych Medalistów Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, wyznacza nowy standard nagród przyznawanych mistrzom olimpijskim. Prezes PKOl Radosław Piesiewicz, podkreślił wagę tego wydarzenia, zaznaczając jednocześnie, że to szczególny dzień dla polskiego ruchu olimpijskiego.

_____

PROFBUD – firma deweloperska, która stawia na najwyższą jakość realizowanych projektów mieszkaniowych. Oferuje swoim Klientom mieszkania „szyte na miarę”. W ciągu ponad 12 lat działalności Spółka zrealizowała wiele wysokiej jakości projektów w atrakcyjnych lokalizacjach.  Obecnie firma skupia się na ekologii oraz odnawialnych źródłach energii, czego przykładem jest budowa własnej farmy wiatrowej o mocy 15 MW, w przyszłości zasilająca energią elektryczną inwestycje firmy PROFBUD. Do flagowych projektów realizowanych obecnie należą również: Osiedle Symbio City i Osiedle Goslove na Pradze-Południe, Osiedle Złota Oksza w Ursusie, ekologiczne miasteczko Gaia Park w Konstancinie-Jeziornie oraz Osiedle Primo zlokalizowane w Nowym Centrum Łodzi. Za flagowy projekt – Osiedle Awangarda na warszawskim Bemowie, Profbud otrzymał certyfikat European Quality Certificate® 2018. Przedsiębiorstwo jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

PKOl
Fot.: PKOl – Szymon Sikora