Rozwój Osobisty Olimpijczyków – III edycja

Polski Komitet Olimpijski organizuje kolejną inicjatywę związaną z kształceniem i rozwojem zawodników. Realizujemy trzecią edycję projektu Rozwój Osobisty Olimpijczyków, którego celem jest odnalezienie balansu pomiędzy życiem zawodowym a osobistym, zmniejszenie kosztów emocjonalnych związanych z momentem zakończenia kariery zawodniczej oraz nauka praktycznych umiejętności związanych z pracą zawodową po zakończeniu kariery sportowej.

Projekt skierowany jest do olimpijczyków, którzy zaczynają myśleć o zakończeniu kariery sportowej, bądź zakończyli ją maksymalnie 2 lata temu, lecz członkowie Komisji Zawodniczej PKOl są zawsze mile widziani. Trzydniowe warsztaty poprzedzone będą Testem Success Insights, czyli badaniem potencjału osobowości. Na podstawie tych badań, warsztaty będą prowadzone kierunkowo do potrzeb uczestników. Po warsztatach prowadzący będą wspierać efekty programu poprzez indywidualny kontakt z uczestnikami. Projekt ma za zadanie ułatwić olimpijczykom odnalezienie się w życiu po karierze sportowej. Będzie to ten sam program, który odbywał się w grudniu 2021 i kwietniu 2022, dlatego kierujemy tę propozycję do osób które nie mogły wtedy uczestniczyć.

Warsztaty poprowadzi Mariusz Bonk, autor projektów szkoleniowych i konsultingowych z zakresu: umiejętności prezentacji, wywierania wpływu, sprzedaży, negocjacji, coachingu, oceny pracownika, kierowania ludźmi, motywowania, obsługi klienta, komunikacji (na różnych poziomach zaawansowania), zarządzania stresem i szkolenia dla trenerów (https://konteksthr.pl/).

Stacjonarne warsztaty odbędą się w dniach 16-18 listopada 2022 roku w Centrum Olimpijskim. PKOl pokryje koszty warsztatów, dojazdu, noclegu i wyżywienia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (15 osób), PKOl zastrzega sobie prawo wyboru uczestników.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach. Swoje zgłoszenie proszę kierować do dnia 28 października 2022 na adres mailowy [email protected].

PKOl