Sieć Dobry Hotel Partnerem PKOl

Sieć Dobry Hotel została Partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl) i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Umowę o współpracy podpisali Prezes PKOl Andrzej Kraśnicki i Prezes Zarządu sieci Dobry Hotel Leszek Mięczkowski.

– Zyskujemy nowego, silnego i wartościowego Partnera. Cieszymy się, że sieć Dobry Hotel została Partnerem PKOl i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. To dla nas duże wsparcie. W przyszłym roku w Krakowie i Małopolsce odbędą się III Igrzyska Europejskie i między innymi tam koncentrować się będą nasze wspólne działania – powiedział Andrzej Kraśnicki, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Sieć Dobry Hotel zarządza w Krakowie obiektami najwyżej klasy – między innymi Hotelem Unicus Kraków, Unicus Palace, H15 Luxury Palace i Hotelem Francuskim, w którym 103 lata temu powołany został Polski Komitet Olimpijski. Dzięki inicjatywie Prezesa Leszka Mięczkowskiego i jego współpracowników odresturowany został tam Klub Olimpijski.

– Jesteśmy zaszczyceni, że dołączamy do grona Partnerów Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. To dla nas ogromny prestiż
i zobowiązanie. Zapewniamy, że z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością będziemy wspierać PKOl w realizowaniu jego zadań i misji. Wartości naszej firmy są zbieżne z wartościami PKOl. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści – powiedział Leszek Mięczkowski, Prezes Zarządu Dobry Hotel.

Umowa została zawarta do 2024 roku.

Dobry Hotel to ekspert w zarządzaniu obiektami hotelowymi i gastronomicznymi. Oferuje usługi konsultingowe w obszarze HoReCa. Kompleksowo zarządza i prowadzi sieć obiektów hotelowych w całej Polsce. Swoje działania skupia na umocnieniu pozycji firmy na rynku, podniesieniu rozpoznawalności marki DOBRY HOTEL oraz powiększeniu portfolio zarządzanych obiektów. Strategia firmy przewiduje znaczną dywersyfikację działań w branży hotelarskiej.

Dobry Hotel | Dobry Hotel (dobryhotel.com)

Polski Komitet Olimpijski jest autonomicznym, ogólnopolskim stowarzyszeniem Związków i Organizacji sportowych z siedzibą w Warszawie. Zajmuje się pełną organizacją udziału Reprezentacji Polski w Igrzyskach Olimpijskich – powołanie, zgłaszanie i zapewnienie udziału. Upowszechnia idee, zasady i wartości olimpijskie – szacunek, przyjaźń, dążenie do doskonałości, dba o rozwój sportu kwalifikowanego, promuje sport dla wszystkich, zwalcza doping, szerzy ideę fair play oraz prowadzi edukację olimpijską.

PKOl ma wyłączne prawo do używania i upoważnienia do wykorzystywania symboliki olimpijskiej określonej w Karcie Olimpijskiej oraz nazw „Igrzyska Olimpijskie” i „Komitet Olimpijski” na terytorium Polski.

Biuro Komunikacji PKOl