Startuje 5. edycja Warsztatów dla Olimpijczyków!

Polski Komitet Olimpijski organizuje 5. już edycję Warsztatów dla Olimpijczyków. Będą to, cieszące się dużym zainteresowaniem, warsztaty pt. „Rozwój Osobisty Olimpijczyków”, których celem jest odnalezienie balansu pomiędzy życiem zawodowym a osobistym, zmniejszenie kosztów emocjonalnych związanych z momentem zakończenia kariery zawodniczej oraz nauka praktycznych umiejętności związanych z pracą zawodową po zakończeniu kariery sportowej.

Projekt skierowany jest do olimpijczyków, którzy zaczynają myśleć o zakończeniu kariery sportowej, bądź zakończyli ją maksymalnie 3 lata temu. Trzydniowe warsztaty poprzedzone będą Testem Success Insights, czyli badaniem potencjału osobowości. Na podstawie tych badań, warsztaty będą prowadzone kierunkowo do potrzeb uczestników. Po warsztatach prowadzący będą wspierać efekty programu poprzez indywidualny kontakt z uczestnikami. Projekt ma za zadanie ułatwić olimpijczykom odnalezienie się w życiu po karierze sportowej. Będzie to bardzo podobny program do tego, który odbywał się w ubiegłych latach, dlatego kierujemy tę propozycję do osób, które nie mogły wtedy uczestniczyć.

Warsztaty poprowadzi Mariusz Bonk – autor projektów szkoleniowych i konsultingowych z zakresu: umiejętności prezentacji, wywierania wpływu, sprzedaży, negocjacji, coachingu, oceny pracownika, kierowania ludźmi, motywowania, obsługi klienta, komunikacji, zarządzania stresem i szkolenia dla trenerów ( https://konteksthr.pl/ ); oraz Karina Sudomir – prezeska i założycielka Domu Doradczego Wyższe Piętro HR, który skupia praktyków, ekspertów z obszaru HR, marketingu, sprzedaży i obsługi klienta (https://wyzszepietrohr.pl/ ). Przewidziana jest obecność gości specjalnych.

Stacjonarne warsztaty odbędą się w dniach 29, 30, 31 marca br. w Centrum Olimpijskim. PKOl pokryje koszty warsztatów, dojazdu, noclegu i wyżywienia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (15 osób), PKOl zastrzega sobie prawo wyboru uczestników.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach. Swoje zgłoszenie proszę kierować do dnia 8 marca do Luizy Złotkowskiej pod adres mailowy [email protected].