Program „Dzień na medal” – do wygrania grant do 60 000 PLN

19 maja ruszyła wspólna akcja Procter & Gamble, Polskiej Fundacji Olimpijskiej oraz sieci sklepów Biedronka. Projekt wesprze publiczne szkoły podstawowe w ich działaniach promujących sport wśród młodzieży. Wspólną ideą wszystkich partnerów jest budowanie właściwych nawyków w zakresie aktywności fizycznej u dzieci już od najmłodszych lat.

Dowiedz się więcej o programie – link do naszego poprzedniego artykułu.

Jak szkoły mogą otrzymać dofinansowanie dla swoich sportowych projektów?

Do akcji mogą dołączyć wszystkie publiczne szkoły podstawowe w Polsce. Cały projekt „Dzień na Medal” podzielony jest na dwie fazy.

Od 19 maja do 16 czerwca szkoły mogą zgłaszać projekty, na które chciałby otrzymać dofinansowanie. Powinny one dotyczyć działań, dzięki którym więcej dzieci będzie mogło rozwijać swoje sportowe pasje. Aby zgłosić się do programu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://dziennamedal.pl i opisać pomysł, który będzie promował aktywność fizyczną wśród uczniów.

Drugi etap – czyli głosowanie na najlepszy projekt potrwa od 7 lipca do 4 sierpnia. Będzie w nim mógł wziąć każdy. W efekcie głosowania 33 szkoły, wiejskie i miejskie, reprezentujące wszystkie województwa, mogą liczyć na grant w wysokości do 60 000 PLN.
Zwycięzców poznamy do 14 sierpnia 2022.

Aplikuj już teraz http://dziennamedal.pl

Zapraszamy!

Polska Fundacja Olimpijska
Procter & Gamble
Biedronka