Atos promuje program wolontariatu Igrzysk Europejskich

Firma Atos rozpoczęła kampanię promocyjną dotyczącą wolontariatu podczas Igrzysk Europejskich Kraków – Małopolska 2023. Reklamy zachęcające do dołączenia do programu będą widoczne m. in. na stronach internetowych La Liga.

Atos to światowy lider w dziedzinie transformacji cyfrowej, zatrudniający 105 000 pracowników i osiągający roczne przychody w wysokości 11 mld euro. Grupa Atos to europejski gracz nr jeden w takich obszarach jak cyberbezpieczeństwo, chmura danych i wysokowydajne obliczenia, zapewniający kompleksowe, indywidualnie dostosowanie rozwiązania dla wszystkich sektorów rynku w 71 krajach.

W 2021 roku koncern został wybrany przez Europejski Komitet Olimpijski (EOC) na oficjalnego partnera w obszarze technologii cyfrowych podczas Igrzysk Europejskich 2023 i 2027. Decyzja była podtrzymaniem wieloletniej współpracy Ruchu Olimpijskiego z Atosem.

Postanowiono wówczas, że podczas Igrzysk Europejskich Kraków – Małopolska Atos będzie odpowiedzialny za bezpieczne zbieranie, przetwarzanie i udostępnianie danych dotyczących wszystkich wydarzeń sportowych. Poza tym wdroży nową platformę cyfrową, która umożliwi europejskim kibicom dostęp do oficjalnych statystyk rozgrywek, wyników i osiąganych rekordów; pozwoli widzom na poznanie wydarzenia w nowy i innowacyjny sposób. Wykorzystując dane dotyczące interakcji z fanami, EOC zwiększy osobiste doświadczenia uczestników, zarówno na miejscu, jak i podczas zdalnego oglądania Igrzysk, co ostatecznie wpłynie na większą liczbę odbiorców.

Obecnie Atos realizuje kampanię promującą program wolontariatu podczas Igrzysk Europejskich Kraków – Małopolska 2023. Na tym etapie działania będą prowadzone przede wszystkim w przestrzeni internetowej. Wpisy zachęcające do przystąpienia do wolontariatu pojawią się m.in. na stronach internetowych europejskich federacji poszczególnych sportów.

Bannery reklamujące Igrzyska Europejskie Kraków – Małopolska będą wyświetlane także na stronach internetowych La Liga. Hiszpańska najwyższa liga piłkarska jest wieloletnim partnerem Atosa. W Polsce mecze La Liga cieszą się ogromnym zainteresowaniem, choćby ze względu na osobę Roberta Lewandowskiego. Najlepszy polski piłkarz od lata 2022 roku jest zawodnikiem FC Barcelona.

Wciąż nie jest za późno, by przystąpić do naszego programu wolontariatu. Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia 2023.

IGRZYSKA EUROPEJSKIE 2023 Sp. z o.o.