#KreatorSportu

24 września (piątek) w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbędzie się konferencja i warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego.

Wydarzenie organizowane jest przez Polski Komitet Olimpijski we współpracy z Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES). Jego celem jest m.in. promocja programu edukacji olimpijskiej „Ja i Sport”, na który składają się bezpłatne materiały dla uczniów, szkół i rodziców. Oficjalnym partnerem programu jest KINDER Joy of moving.

#KreatorSportu jest także okazją do prezentacji innowacyjnego, uwielbianego przez dzieci projektu sportowego, realizowanego pod honorowym patronatem PKOl (Alternatywne lekcje WF), inspirującego spotkania z mistrzami olimpijskimi jako idolami młodzieży oraz podniesienia kompetencji nauczycielskich przez udział w interesujących warsztatach z zakresu: myślenia wizualnego, sztuki opowiadania oraz psychologii. Tytułowy #KreatorSportu to człowiek z pasją, który cechuje się pełnym empatii, indywidualnym podejściem do ucznia; otwarty na nowe, twórcze spojrzenie na proces edukacyjny.

Rejestrację na konferencję dla nauczycieli z placówek oświatowych m.st. Warszawy zapewnia Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES). Rejestracja na warsztaty w dniu wydarzenia.

Link do systemu zapisów na szkolenia WCIES

Liczba miejsc ograniczona!