Polskie medale


Letnie Medale Olimpijskie

 
Rio 2016236
Londyn 2012316
Pekin 2008452
Ateny 2004325
Sydney 2000653
Atlanta 1996755
Barcelona 19923610
Seul 1988259
Los Angeles 1984
Moskwa 198031415
Montreal 19767613
Monachium 1972759
Meksyk 19685211
Tokio 19647610
Rzym 19604611
Melbourne 1956144
Helsinki 1952121
Londyn 19481
Berlin 193633
Los Angeles 1932214
Amsterdam 1928113
Paryż 192411
Razem6883132

Zimowe Medale Olimpijskie

 
PyeongChang 2018101
Soczi 2014411
Vancouver 2010132
Turyn 200611
Salt Lake City 200211
Nagano 1998
Lillehamer 1994
Albertville 1992
Calgary 1988
Sarajewo 1984
Lake Placid 1980
Innsbruck 1976
Sapporo 19721
Grenoble 1968– 
Innsbruck 1964– 
Squaw Valley 196011
Cortina d’Ampezzo 19561
Oslo 1952
St. Moritz 1948
Garmisch-Partenkirchen 1936
Lake Placid 1932
St. Moritz 1928
Chamonix 1924
Razem778

Medale Igrzysk Europejskich

 
Mińsk 20193110
Baku 20152810
Razem5920

Letnie Młodzieżowe Medale Olimpijskie

 
Buenos Aires 201813
Nankin 201451
Singapur 2010225
Razem739

Zimowe Młodzieżowe Medale Olimpijskie

 
Lozanna 20201
Lillehammer 2016
Innsbruck 2012
Razem100