Polskie medale


Letnie Medale Olimpijskie

 
Tokio 2020455
Rio 2016236
Londyn 2012326
Pekin 2008452
Ateny 2004325
Sydney 2000653
Atlanta 1996755
Barcelona 19923610
Seul 1988259
Los Angeles 1984
Moskwa 198031415
Montreal 19767613
Monachium 1972759
Meksyk 19685211
Tokio 19647610
Rzym 19604611
Melbourne 1956144
Helsinki 1952121
Londyn 19481
Berlin 193633
Los Angeles 1932214
Amsterdam 1928113
Paryż 192411
Razem7289137

Zimowe Medale Olimpijskie

 
Pekin 2022001
PyeongChang 2018101
Soczi 2014411
Vancouver 2010132
Turyn 200611
Salt Lake City 200211
Nagano 1998
Lillehamer 1994
Albertville 1992
Calgary 1988
Sarajewo 1984
Lake Placid 1980
Innsbruck 1976
Sapporo 19721
Grenoble 1968– 
Innsbruck 1964– 
Squaw Valley 196011
Cortina d’Ampezzo 19561
Oslo 1952
St. Moritz 1948
Garmisch-Partenkirchen 1936
Lake Placid 1932
St. Moritz 1928
Chamonix 1924
Razem779

Medale Igrzysk Europejskich

 
Mińsk 20193110
Baku 20152810
Razem5920

Letnie Młodzieżowe Medale Olimpijskie

 
Buenos Aires 201813
Nankin 201451
Singapur 2010225
Razem739

Zimowe Młodzieżowe Medale Olimpijskie

 
Lozanna 20201
Lillehammer 2016
Innsbruck 2012
Razem100

Medale Letnich Olimpijskich Festiwali Młodzieży Europy

Bruksela 1991451
Valkenswaard 1993323
Bath 1995243
Lizbona 1997104
Esbjerg 1999348
Murcia 2001523
Paryż 2003216
Lignano-Sabbiadoro 2005153
Belgrad 2007365
Tampere 2009347
Trabzon 2011215
Utrecht 2013421
Tbilisi 2015135
Gyor 2017334
Baku 2019636
Bańska Bystrzyca 20225510
Maribor 2023
Razem485074

Medale Zimowych Olimpijskich Festiwali Młodzieży Europy

Aosta 1993011
Andorra 1995010
Sundsvall 1997012
Poprad 1999001
Vuokatti 2001111
Bled 2003000
Monthey 2005100
Jaca 2007000
Śląsk-Beskidy 2009121
Liberec 2011100
Braszów 2013112
Vorarlberg&Liechtenstein 2015001
Erzurum 2017112
Sarajewo 2019212
Vuokatti 2022032
Friuli Venezia Giulia 2023
Razem81215