Warsztaty dla Olimpijczyków

Polski Komitet Olimpijski organizuje kolejną inicjatywę związaną z kształceniem i rozwojem zawodników. Realizujemy kolejną edycję projektu Rozwój Osobisty Olimpijczyków, którego celem jest odnalezienie balansu pomiędzy życiem zawodowym a osobistym, zmniejszenie kosztów emocjonalnych związanych z momentem zakończenia kariery zawodniczej oraz nauka praktycznych umiejętności związanych z pracą zawodową po zakończeniu kariery sportowej.

Projekt skierowany jest do olimpijczyków, którzy zaczynają myśleć o zakończeniu kariery sportowej, bądź zakończyli ją maksymalnie 3 lata temu. Trzydniowe warsztaty poprzedzone będą Testem Success Insights, czyli badaniem potencjału osobowości. Na podstawie tych badań, warsztaty będą prowadzone kierunkowo do potrzeb uczestników. Po warsztatach prowadzący będą wspierać efekty programu poprzez indywidualny kontakt z uczestnikami. Projekt ma za zadanie ułatwić olimpijczykom odnalezienie się w życiu po karierze sportowej.

Warsztaty poprowadzi Mariusz Bonk, autor projektów szkoleniowych i konsultingowych z zakresu: umiejętności prezentacji, wywierania wpływu, sprzedaży, negocjacji, coachingu, oceny pracownika, kierowania ludźmi, motywowania, obsługi klienta, komunikacji (na różnych poziomach zaawansowania), zarządzania stresem i szkolenia dla trenerów (https://konteksthr.pl/).

Stacjonarne warsztaty odbędą się w dniach 15-17 listopada 2023 roku w Centrum Olimpijskim. PKOl pokryje koszty warsztatów, dojazdu, noclegu i wyżywienia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (15 osób), PKOl zastrzega sobie prawo wyboru uczestników.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach. Swoje zgłoszenie proszę kierować do 27 października na adres mailowy [email protected].

PKOl